arkada@arkadamielec.pl | tel. 17 788 12 60
AKTUALNOŚCI
OFERTA:

Kolejna inwestycja dla Kirchhooff Polska Sp. z o.o. - 2020-02-28

Podpisanie umowy z Firmą Kirchhoff Polska Sp. z o.o. na rozbudowę i przebudowę hali produkcyjnej w Gliwicach. Tym razem będziemy realizować inwestycję w Gliwicach.
Rozbudowa hali produkcyjnej dla STARCO Polska Sp. z o.o. - 2019-09-02

W sierpniu podpisaliśmy umowę na rozbudowę hali produkcyjnej dla Firmy STARCO Polska Sp. z o.o. Jest to nasza kolejna inwestycja w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Mielcu.
Budowa centrum badawczo-rozwojowego dla Metpol Sp. z o.o. - 2019-04-11

Na zlecenie Metpol Sp. z o.o. z siedzibą w Mielcu, w kwietniu 2019 r. rozpoczęte zostały prace budowlane na zadaniu „ Budowa centrum badawczo-rozwojowego Metpol wraz z częścią produkcyjną do produkcji proszków metali oraz niezbędną infrastrukturą techniczną” na terenie SSE Euro- Park w Mielcu. Termin zakończenia prac planowany jest na koniec 2019 roku.
Budowa hali magazynowej dla ZOLTA Maciej Żółty w Mielcu. - 2019-03-13

Początkiem lutego 2019 r. podpisana została umowa na budowę hali magazynowej z budynkiem biurowo-socjalnym wraz z niezbędną infrastrukturą zewnętrzną w SSE Euro Park Mielec przy ul. Lotniskowej. Budynek dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony, kryty dachem płaskim. Konstrukcja obiektu zaprojektowana została w systemie mieszanym, w części tradycyjnym w części szkieletowym. Końcem roku planowany jest odbiór budynku do użytku.
Rozbudowa hali dla Kirchhoff Polska Sp. z o.o. w Mielcu. - 2019-02-28

W lutym 2019 r. oddana została do użytku hala produkcyjno-magazynowa wraz z budynkiem biurowo-socjalnym Zakładu Produkcyjnego II Firmy Kirchhoff Polska Sp. z o.o. w Mielcu. Zakres prac obejmował rozbudowę hali produkcyjno-magazynowej wraz z budynkiem biurowo-socjalnym oraz przebudowę części pomieszczeń biurowych w budynku biurowo-socjalnym zakładu produkcyjnego.
Budowa przedszkola miejskiego w Mielcu. - 2018-12-20

14.12.2018 r. na zlecenie Gminy Miejskiej Mielec rozpoczęliśmy prace nad zadaniem „Budowa przedszkola miejskiego w standardzie pasywnym”. Do końca maja 2020 roku obok budynku Szkoły Podstawowej nr 11 przy ulicy Warneńczyka powstanie nowy budynek Przedszkola nr 20, z oddziałami żłobkowymi i przedszkolnymi, który pomieści około 250 dzieci.
Rozbudowa i przebudowa budynku Szpitala Powiatowego w Mielcu - 2018-02-22

Po podpisaniu w dniu 22.02.2018 r., umowy rozpoczęliśmy pracę nad kolejnym zadaniem „Rozbudowa i przebudowa budynku Szpitala Powiatowego w Mielcu w zakresie bloku operacyjnego i oddziału anestezjologii i intensywnej terapii”.

W grudniu 2018 r., został oddany do użytku budynek bloku operacyjnego i oddział anestezjologii i intensywnej terapii.
Budowa wodnego Placu Zabaw na terenach MOSIR w Mielcu - 2018-02-16

W dniu 16 lutego 2018 r., podpisana została umowa dla zadania realizowanego pod nazwą „Budowa Wodnego Placu Zabaw na terenach MOSiR w Mielcu”, na zlecenie Gminy Miejskiej Mielec.

Przedmiotem zamówienia jest:

- budowa wodnego placu zabaw wraz z infrastrukturą towarzyszącą

- częściowa przebudowa istniejącego budynku szatniowego

- budowa i przebudowa zewnętrznych odcinków kanalizacji wod.kan. i elektrycznych

-  dostawa materiałów eksploatacyjnych

Termin zakończenia prac i przekazania placu zabaw do użytku, planowany jest na koniec maja 2018.
Hala magazynowa z budynkiem socjalnym dla Interphone Service Sp. z o.o. - 2018-01-30

W styczniu bieżącego roku oddany został do użytkowania budynek hali magazynowej z budynkiem biurowo-socjalnym, dla Zakładu Interphone Service Sp. z o.o. w SSE Euro-Park Mielec, przy ulicy Inwestorów.
Budynek mieszkaniowy wielorodzinny przy ul. Inwestorów w Mielcu. - 2017-07-24

Na zlecenie Gminy Miejskiej Mielec rozpoczęliśmy budowę budynku  mieszkaniowego sześciosegmentowego z 36 mieszkaniami wraz ze świetlicą oraz z zagospodarowaniem terenu. Budynek zlokalizowany będzie w Mielcu przy ul. Inwestorów. Termin zakończenia prac i przekazania budynku do użytkowania, planowany jest na sierpień 2018 r.
Budynek mieszkaniowy wielorodzinny Rzeszów - 2017-01-30

W styczniu 2017 roku, oddane do użytku zostały dwa budynki mieszkalne wielorodzinne, budowane w technologii tradycyjnej na osiedlu Słoneczny Stok w Rzeszowie. Zleceniodawcą zadnia była Spółdzielnia Mieszkaniowa Projektant.
Rozbudowa i przebudowa hali Kirchhoff Polska - 2016-06-30

Podpisana została umowa na kolejne zadanie “Rozbudowa i przebudowa hali produkcyjno-magazynowej oraz budynku biurowo-socjalnego Zakładu Produkcyjnego II Kirchhoff Polska Sp. z o.o. w Mielcu”.

W styczniu 2017 roku, zostały zakończone prace przy hali produkcyjno - magazynowej, budynek został oddany do użytku.
“Złoty Płatnik” - 2016-05-08

Kolejny raz zostaliśmy wyróżnieni przez EULER HERMES tytułem “Złoty Płatnik”.
Czytaj więcej

https://www.youtube.com/watch?v=Vc-uw1f1pHg&feature=youtu.be
Budowa budynków mieszkalnych wielorodzinnych - 2016-04-14

Rozpoczęliśmy budowę dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z 12 mieszkaniami i 4 boksami garażowymi oraz z 16 mieszkaniami i 4 boksami garażowymi, zlokalizowane przy ul. Zygmuntowskiej na Osiedlu „Smoczka” w Mielcu.
Termin zakończenia prac i przekazania budynków do użytkowania, planowany jest na 31.10.2017 rok. 
 
Hala produkcyjno magazynowa Kirchhoff Polska - 2016-02-28

Oddana została do użytku hala produkcyjno magazynowa z budynkiem administracyjno – socjalno - technicznym, która powstała na zlecenie Kirchhoff Polska. Hala znajduje się na terenie Kostrzyńsko – Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Gnieźnie, jej powierzchnia całkowita to 6600 m². Więcej informacji o naszej inwestycji można przeczytać tutaj:

Przeczytaj na www.urbanity.pl
Przeczytaj na www.prem.pl
 
Zakończyła się XIV edycja konkursu \"Podkarpacka Nagroda Gospodarcza\". - 2015-09-24

Z wielką radością i dumą informujemy, że zostaliśmy laureatami konkursu. Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie przy współpracy z Wojewodą Podkarpackim i Marszałkiem Województwa Podkarpackiego nagrodziło, przyznając statuetki i wyróżnienia firmom aktywnym gospodarczo w naszym regionie. 
Laureaci Konkursu to wyjątkowe firmy, stanowiące gospodarczą wizytówkę województwa podkarpackiego, będące świadectwem, iż region nasz dysponuje znacznym potencjałem gospodarczym oraz dużymi możliwościami rozwojowymi.
Audit Sytemu Zarządzania zgodnego z normą ISO 9001 - 2015-09-18

W naszej Firmie odbył się audit Sytemu Zarządzania zgodnego z normą ISO 9001, mający na celu ocenę spełnienia przez Firmę wymagań tej normy oraz czy skutecznie utrzymywany jest i doskonalony system zarządzania. 
Audit dostarczył dowodów, że System Zarządzania Firmy jest utrzymywany i doskonalony. W audicie nie stwierdzono niezgodności.
Auditor Pan Janusz Rąpała zarekomendował utrzymanie ważności certyfikatu. 
 
Podkarpacka Nagroda Gospodarcza - 2015-09-11

Nasza Firma uczestnikiem XIV edycji konkursu „PODKARPACKA NAGRODA GOSPODARCZA” organizowanego przez Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie przy współpracy w Wojewodą Podkarpackim i Marszałkiem Województwa Podkarpackiego.
Po weryfikacji i ocenie dokumentacji, którą przygotowaliśmy w ramach konkursu, zostaliśmy zakwalifikowani jako jedna ze 100 podkarpackich Firm do drugiego etapu konkursu. Podkarpacka Nagroda Gospodarcza promuje najlepiej rozwijające się przedsiębiorstwa naszego regionu, jest gwarantem prestiżu i uznania, dlatego niezmiernie miło nam znaleźć się w ich gronie. 
Przekazanie do użytkowania bloku mieszkalnego dla Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej. - 2015-08-12

Na zlecenie Mieleckiej Spółdzielnie Mieszkaniowej, przez okres piętnastu miesięcy trwały prace nad realizacją projektu „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ulicy Zygmuntowskiej 10A w Mielcu”. W sierpniu bieżącego roku budynek został przekazany do użytkowania. Inwestycja objęła budowę 4-kondygnacyjnego bloku z 24 mieszkaniami i 5-cioma boksami garażowymi, w technologii tradycyjnej murowanej wraz z uzbrojeniem i zagospodarowaniem terenu. Zakres prac obejmował roboty ogólnobudowlane budynku instalacje elektryczne, sanitarne, roboty zewnętrzne w tym małej architektury i terenów zielonych, budowę dróg, chodników i parkingów, przyłącz wody, kanalizacji sanitarnej i deszczowej.
 
  • kompleksowa realizacja obiektów budowlanych w systemie generalnego wykonawstwa oraz podwykonawstwa, wykonawstwo stanów surowych obiektów i pod klucz
  • budowa budynków mieszkalnych wielorodzinnych w pełnym zakresie robót wraz z infrastrurą zewnętrzną
  • budowa remonty i modernizacja obiektów przemysłowych, hal produkcyjnych w konstrukcji żelbetowej oraz stalowej

Strona główna | O firmie | Oferta | Realizacje | Referencje | Kariera | Kontakt
Copyright © 2010 Firma Budowlana Arkada - Mielec | Realizacja: yStudio